Oferta ubezpieczeń

Staramy się nie tylko obniżyć Państwu składkę, ale też i urealnić zakres ochrony. Często dodanie / zmiany pewnych zapisów czy klauzul mogą znacznie rozszerzyć zakres Państwa ochrony bez znacznego wpływu na wielkość składki.

Podpowiadamy różne rozwiązania, które mogą obniżyć koszt ubezpieczeń.

Oszczędzamy Państwa czas, którego wymagałoby samodzielne rozpoznanie wszystkich oferowanych na polskim rynku produktów różnych firm ubezpieczeniowych. Przygotowując dla Państwa ofertę przedstawiamy możliwie szeroki wachlarz istniejących na rynku Towarzystw tak, aby mogli Państwo dokonać świadomego wyboru.

Doradzamy, które z oferowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe produktów będą Państwu bardzo przydatne - zwiększą poczucie bezpieczeństwa, zabezpieczą życie, zdrowie, majątek, odpowiedzialność cywilną czy finanse w firmie, a które mogą okazać się zupełnie niedostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Wyjaśniamy, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, pewne zawiłości ubezpieczeniowe. Uświadamiamy zagrożenia wynikające z tych zapisów, których nie można wyłączyć lub ograniczyć. Zapisy Ogólnych Warunków Ubezpieczenia są często mało zrozumiałe, zawierają różne „kruczki” i wyłączenia. W przypadku szczególnie niejasnych zapisów warunków ubiegamy się o oficjalne interpretacje towarzystw.

Najpopularniejsze ubezpieczenia z których korzystają Polacy to:

  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie komunikacyjne
  • ubezpieczenie majątkowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • ubezpieczenie turystyczne
  • ubezpieczenie grupowe - pracownicze

Dobre ubezpieczenie to nie drogie ubezpieczenie tylko dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniają najwyższą jakość obsługi i profesjonalizm.

Kontakt 504 504 138