Samochody zastępcze z OC sprawcy - Wałbrzych

Jeżeli Państwa samochód uległ kolizji z winy innego uczestnika ruchu, warto skorzystać z prawa do auta z OC sprawcy oraz zapoznania sie z wynajem długoterminowy auta. To rozwiązanie pozwalające uzyskać samochód zastępczy wtedy, gdy pojazd poszkodowanego jest niezdatny do jazdy. Nasza firma umożliwia wynajem samochodu z OC sprawcy Klientom z całego woj. dolnośląskiego.

Osoba, której pojazd stał się niezdatny do jazdy, ma prawo otrzymać do użytkowania zastępczy samochód z OC sprawcy. Koszt takiego wynajmu ma obowiązek pokryć towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy szkody. Nasza firma oferuje bezgotówkowy wynajem auta z OC sprawcy, co oznacza, że sami rozliczamy się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, bez obciążania Klienta.

Auto z OC Dolnośląskie

Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy należy się każdemu, kto:

  • utracił możliwość korzystania ze swojego pojazdu wskutek szkody spowodowanej przez innego uczestnika ruchu,
  • potrzebuje samochodu do swojej codziennej aktywności zawodowej lub pozazawodowej,
  • nie posiada innego auta, którym mógłby zastąpić uszkodzony pojazd.

Warto pamiętać, że firma ubezpieczeniowa nie ma prawa narzucać poszkodowanemu korzystania z usług danej wypożyczalni ani maksymalnych stawek za wynajem. Nie może również odmówić skorzystania z auta zastępczego, nawet jeśli kierowca ma dostęp do komunikacji publicznej. Samochód jest obecnie dobrem powszechnym, nie luksusowym! Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania pomocy w zakresie bezgotówkowego wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy.